Historie našich zkušeností sahá do roku 2010, kdy jsme začínali stavět a servisovat první bezkontaktní automyčky v České Republice a v Polsku. Naší hlavní prioritou, kromě servisu, bylo zajistit pro naše klienty rychlou a cenově dostupnou možnost koupě náhradních dílů. A proto jsme pro vás založili firmu Carwash parts s.r.o., kde si na našem e-shopu kromě náhradních dílů můžete objednat i profesionální mycí chemii Iber Compound, na kterou máme výhradní zastoupení pro ČR.

V naší nabídce také najdete doplňkové automaty MTM Hydro, které jsou v dnešní době již standardem na každé lepší automyčce.

Naší strategií je spokojenost zákazníka, a proto ke každé zakázce přistupujeme individuálně podle vašich požadavků. Snažíme se neustále vymýšlet, jak zvýšit atraktivitu vaši automyčky, pro udržení vašich stálých zákazníku a přilákání nové klientely.

Předností Carwash parts s.r.o.je flexibilita, spolehlivost a široká nabídka produktů skladem na naší provozovně v Českém Brodě.

Pokud hledáte kvalitní a spolehlivý servis bezkontaktních automyček, navštivte naše webové stránky www.carwash-servis.cz, kde zjistíte více o našich servisních službách.